رادار انصراف نگهبان داوطلبان اخبار سیاسی و اجتماعی

رادار: انصراف نگهبان داوطلبان اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه امروز، آخرین مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دکتری و ارشد دانشگاه آزاد

مهلت عضویت مرحله تکمیل ظرفیت دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ساعت 24 امشب آخر می‌یابد. 

امروز، آخرین مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دکتری و ارشد دانشگاه آزاد

امروز، آخرین مهلت عضویت تکمیل ظرفیت دکتری و ارشد دانشگاه آزاد

عبارات مهم : دانشگاه

مهلت عضویت مرحله تکمیل ظرفیت دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ساعت 24 امشب آخر می یابد.

به گزارش ایسنا، داوطلبان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا ساعت 24 امروز وقت دارند نسبت به عضویت خود اقدام کنند و داوطلبان عضویت می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس www.azmoon.org در این تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

امروز، آخرین مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دکتری و ارشد دانشگاه آزاد

بر اساس این گزارش، تمام داوطلبانی که در آزمون دکتری تخصصی 1396 شرکت کرده، دعوت به مصاحبه شده است و در جلسه مصاحبه حاضر بوده اند، می توانند واحدهای دانشگاهی مجری رشته گرایشی را که در مصاحبه آن شرکت کرده اند، در استان محل انجام فرآیند مصاحبه گزینش کنند.

لازم به ذکر هست، داوطلبان جهت این منظور می توانند از راهنمای موجود در سامانه به منظور اطلاع از رشته/محل هایی که مجاز به گزینش آنها هستند، بهره برداری کنند. داوطلبان در این مرحله از تکمیل ظرفیت مجاز به گزینش حداکثر 20 رشته/محل از میان 1378 رشته/محل ارائه شده است خواهند بود.

مهلت عضویت مرحله تکمیل ظرفیت دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ساعت 24 امشب آخر می‌یابد. 

همچنین تمام داوطلبان حاضر در جلسه آزمون کارشناسی ارشد 96 که مطابق کارنامه صادره از سوی شرکت سنجش آموزش کشور مجاز به گزینش رشته شده است اند، می توانند متناسب با کد رشته امتحانی که درآن شرکت کرده اند، به گزینش حداکثر 100 رشته محل دانشگاهی از میان 6588 رشته/محل ارائه شده است اقدام کنند. امکان ویرایش رشته/محل های انتخابی تا آخر مدت وقت عضویت جهت داوطلبان فراهم است.

اسامی پذیرفته شدگان هفته سوم مهر ماه اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می توانند بعد از اعلام نتیجه های مطابق وقت بندی اعلام شده است جهت عضویت به واحد دانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند.

ثبت نام گزینش رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی 96 دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 10 روز سه شنبه، 11 مهر ماه جاری شروع شد.

امروز، آخرین مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دکتری و ارشد دانشگاه آزاد

واژه های کلیدی: دانشگاه | دانشگاه | داوطلبان | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs