رادار انصراف نگهبان داوطلبان اخبار سیاسی و اجتماعی

رادار: انصراف نگهبان داوطلبان اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دوست داشت، نگذاشتند! , پشت‌پرده استقلالی نشدن رضاییان

چند روزی است رسانه‌ها از حضور احتمالی رامین رضاییان در استقلال خبر می‌دهند. روز گذشته البته این بازیکن مصاحبه کرد و گفت با تمام احترامی که جهت استقلال قائل هست،

دوست داشت، نگذاشتند! , پشت‌پرده استقلالی نشدن رضاییان

پشت پرده استقلالی نشدن رضاییان؛ دوست داشت، نگذاشتند!

عبارات مهم : استقلال

چند روزی است رسانه ها از حضور احتمالی رامین رضاییان در استقلال خبر می دهند. روز گذشته البته این بازیکن مصاحبه کرد و گفت با تمام احترامی که جهت استقلال قائل هست، به این تیم ملحق نمی شود.

به گزارش خبرورزشی ؛ولی بد نیست بدانید در این بین اتفاقاتی افتاد و حتی تماس هایی برقرار شد…

دوست داشت، نگذاشتند! , پشت‌پرده استقلالی نشدن رضاییان

اول ؛ بعد از آن که برانکو ایوانکوویچ نظر نهایی خود را راجع به رامین رضاییان گفت و تأکید کرد او را نمی خواهد، علیرضا منصوریان از وقت استفاده کرد. او جهت پست مدافع راست استقلال دنبال بازیکن بود. وریا فصل خوبی را در این تیم سپری نکرد و مکویان هم می خواست برود، فقط می ماند خسرو حیدری. منصوریان با خودش فکر کرد اگر رامین را بیاورد، می تواند مسئله جناح راست تیمش را حل کند به همین علت سریعاً با افتخاری صحبت کرد و گفت رامین رضاییان را می خواهد.

دوم ؛ منصوریان تنها به افتخاری نگفت و خودش دست به کار شد. منابع خبری فاش کردند او به شخصه با رامین رضاییان تماس گرفت و با مدافع سابق قرمزها به صورت تلفنی حرف زد. منصوریان در این تماس به رامین گفت: «تو را می خواهم و رویت حساب کرده ام، فصل بعد به استقلال بیا. می دانم قلباً استقلالی هستی و پیش از پرسپولیس هم، قرار بود ابتدا به تیم ما بیایی.» رامین رضاییان هم در صحبت های خود نشان داد چندان بی میل نیست چنین انتقالی صورت بگیرد. با این حال به منصوریان گفت: «باید ابتدا رضایتنامه ام را بگیرم.»

چند روزی است رسانه‌ها از حضور احتمالی رامین رضاییان در استقلال خبر می‌دهند. روز گذشته البته این بازیکن مصاحبه کرد و گفت با تمام احترامی که جهت استقلال قائل هست،

سوم ؛ رامین رضاییان در ادامه به کلوب مراجعه کرد تا رضایتنامه اش را دریافت کند. آن روز علی پروین هم به کلوب پرسپولیس رفت. طاهری در جلسه گفت جهت دادن رضایتنامه شرط دارند. رامین هم هنگامی که پرسید، متوجه شد مهمترین شرط کلوب جهت صدور رضایتنامه، استقلالی نشدنش هست. او لحظه ای مکث کرد و ابتدا این عنوان را نپذیرفت و گفت آن ها (پرسپولیس) او را نمی خواهند و دیگر نباید کار داشته باشند به چه تیمی می رود. در این بین پروین از رامین خواست شرط را بپذیرد.

رضاییان هم بعد از دو دو تا کردن، فهمید اگر رضایتش را نگیرد به مسئله می خورد به همین خاطر پذیرفت. طاهری ولی قول شفاهی رامین را نپذیرفت و به او گفت: «جلوی علی آقا باید قسم بخوری به استقلال نمی روی.» رامین هم که راه دیگری نداشت، جلوی پروین قسم خورد به استقلال نمی رود و بدهید ترتیب کلوب رضایتنامه اش را صادر کرد.

چهارم ؛ این روزها هر چند شایعه انتقال رامین به استقلال همچنان شنیده می شود ولی اگر سراغ منصوریان بروید، متوجه می شوید با وجود میل دو طرف، این اتفاق نمی افتد. منصوریان به نزدیکان خود گفته است: «رامین می خواست بیاید ولی قسم خورده و نمی تواند بیاید…»

دوست داشت، نگذاشتند! , پشت‌پرده استقلالی نشدن رضاییان

واژه های کلیدی: استقلال | رضاییان | استقلال | منصوریان | پرسپولیس | علی پروین | پرسپولیس | رامین رضاییان | علیرضا منصوریان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs